MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

SPOTKANIE MISTRZA Z BURMISTRZEM – GALERIA ZDJĘĆ

W dniu dzisiejszym 7 maja w gabinecie Burmistrza Brzeska Tomasza Latochy odbyło się spotkanie Burmistrza z mistrzem pływackim Wojciechem Wojdakiem zawodnikiem BOSiR Brzesko. Na spotkanie przybyli również Marek Dadej prezes klubowy brzeskiego Teamu oraz Marcin Kacer trener naszego mistrza oraz sekcji pływackiej BOSiR.

To miłe spotkanie to przede wszystkim gratulacje i podziękowania płynące od Burmistrza dla Wojtka, gratulacje za osiągnięte wyniki (w ostatni weekend podwójne mistrzostwo Polski), za jego ogromny trud, wysiłek i wyrzeczenia dla osiągnięcia najwyższych celów w pływaniu. Burmistrz Tomasz Latocha potwierdził swoje poparcie oraz poparcie gminy dla działań, które czynią Wojtek wraz z trenerem oraz dla działań, które Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji czyni dla dobra i rozwoju społeczeństwa a w szczególności dla dobra i rozwoju dzieci i młodzieży. To bardzo ważne słowa, które utwierdzają nas – organizatorów wielu inicjatyw sportowo – rekreacyjnych do dalszych działań.

Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi za zaproszenie i ciepłe słowa. Wojtkowi i trenerowi życzymy wytrwałości w dążeniu do wybranego celu jakim niewątpliwie w tym roku jest Tokio i igrzyska olimpijskie. Na koniec maja przed Wojtkiem start w zawodach o mistrzostwo Litwy, gdzie zamierza uzyskać minimum olimpijskie. Trzymamy kciuki!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *