MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

JECHAŁ AUTOSTRADĄ PONAD 240 KM/H

Słoneczna aura i sprzyjające temperatury nie zwalniają nas od zachowania zgodnego z prawem, zwłaszcza w ruchu drogowym. Autostrada to nie miejsce do sprawdzenia możliwości naszych samochodów. Przekonał się o tym w sobotę 35-letni kierowca bmw. Jego szaleńczą jazdę ostudzili policjanci tarnowskiej grupy SPEED.

Policjanci grupy SPEED po raz kolejny ostudzili zapędy nieodpowiedzialnego kierowcy. W sobotę przed południem policjanci w nieoznakowanym radiowozie patrolując autostradę A4 w kierunku Krakowa, zauważyli czarne bmw. Kierowca znacznie przekroczył dozwoloną prędkość jadąc ponad 240 km/h. Kierowca został zatrzymany na MOP-ie pomiędzy węzłami Tarnów-Wierzchosławice, a Brzeskiem. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, który został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz 10 punktami karnymi dopisanymi do jego konta.

Policjanci grupy SPEED stanowczo reagują na lekceważące i nieodpowiedzialne zachowania na drodze, a każdy przejaw drogowej agresji i braku poszanowania obowiązujących przepisów będzie surowo karany.

 

___

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.