Upominki dla stowarzyszeń i rodzin w potrzebie

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha przekazał kilku stowarzyszeniom  oraz rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji sprzęt AGD o łącznej wartości 10 tysięcy złotych. Wszystkie urządzenia to nagroda dla gminy Brzesko za zajęcie pierwszego miejsca na szczeblu małopolskim w plebiscycie „Świeć się z Energą” organizowanym przez spółkę Energa Grupa Polska.

W pakiecie znalazły się między innymi po dwie kuchenki mikrofalowe, wolnostojące kuchnie ceramiczne, lodówki, czajniki bezprzewodowe, pralki i zmywarki – wszystkie marki Amica, oraz lampa wiruso i bakteriobójcza. Przekazany sprzęt znacznie poszerzył wyposażenie służące w bieżącej działalności stowarzyszeń, które go otrzymały. Satysfakcji nie kryją też członkowie obdarowanych rodzin, dla których przekazany im sprzęt stanowi znaczne udogodnienie w codziennych pracach kuchennych.

– Plebiscyt „Świeć się z Energą” organizowany był w tym roku po raz 12. W wyniku głosowania Brzesko po raz drugi z rzędu zostało Świetlną Stolicą Małopolski. W imieniu obdarowanych składam serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy w ten spontaniczny sposób przyczynili się do wspólnego zwycięstwa, które przynosi wymierne korzyści rodzinom i stowarzyszeniom oczekującym wsparcia. Mam nadzieje, że w przyszłym roku znowu wszyscy ochoczo włączymy się do tej pożytecznej w społecznym wymiarze akcji – podsumowuje Tomasz Latocha.

__

Brzesko.plgrupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.