MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

11 firm z Bocheńszczyźnie na liście Forbesa

Aż 11 firm z Powiatu Bocheńskiego znalazło się w zestawieniu na najszybciej rozwijających się przedsiębiorstwo w Polsce. Od trzynastu lat tą elitarną listę przygotowuje Forbes wspólnie z Bisnode Polska – największym dostawcą danych i analiz w Europie. Robut z Nowego Wiśnicza, Hydrosprzęt z Łąkty Górnej, Izodach z Proszówek, Contimax i Plastbud z Bochni, Pulsar z Siedlca, Stalprodukt Wamech z Bochni, Mobi Contract z Nieszkowic Wielkich, Progras z Trzciany oraz Aifo z Bochni to firmy które znalazły się na liście i mogą poszczycić się tytułem Diamentów „Forbesa” 2021.

Firmy zostały podzielone na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym. Te kategorie to firmy małe z przychodami pomiędzy 5 a 50 mln zł, średnie do 250 mln i duże, których przychody przekroczyły 250 mln złotych.

30. miejsce w kategorii przedsiębiorstw o rocznych przychodach od 50 do 250 mln zł zajęło Przedsiębiorstwo Państwowe „Robut” z Nowego Wiśnicza. To firma działająca na terenie  zakładu karnego w Leksandrowej. Miejsce 44 w tej samej kategorii należy do spółki Hydrosprzęt z Łąkty Dolnej.  Miejsce 46 zajął Izodach Sp. z o.o. z Proszówek, miejsce 53 – Contimax SA z Bochni. Na 76 miesjcu mamy ex aequo Plastbud Sp. z o.o. z Bochni i Pulsar Sp. j. z Siedlca.

W kategorii przychodów od 5 do 50 mln zł na miejscu 38 znalazł się  Stalprodukt Wamech Sp. z o.o. z Bochni, miejsce 93 należy do Mobi Contract Sp. z o.o. z Nieszkowic Wielkich, miejsce 117 to Progras Polska Sp. z o.o. z Trzciany, a na 141 miejscu bocheńska firma Aifo Group Sp. j.

GRATULUJEMY i życzymy kolejnych dynamicznych lat.

 

sk

Powiat Bocheński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.