banner_janusz_kwaśniak
750x200
750x200

Dobre wyniki kręglarzy BOSiR-u Brzesko

5-osobowa reprezentacja kręglarzy BOSiR-u Brzesko uczestniczyła w miniony weekend w 35 edycji młodzieżowych zawodów o Puchar Wronek, zaliczanych do cyklu Grand Prix Polski. W turnieju uczestniczyło 177 reprezentantów 9 klubów. W konkurencji juniorów młodszych zwyciężył Jakub Kuryło, który z wynikiem 1152 strąconych kręgli wyprzedził Mateusza Grzywaczewskiego (KK Dziewiątka Amica Wronki) i Mateusza Kraczewskiego (KS Polonia Leszno). Piąte miejsce zajął Gabriel Zastawnik. Bardzo dobrze spisała się również Izabela Cebula, która w eliminacjach wynikiem 565 punktów ustanowiła swój nowy rekord życiowy. Rozgrywkę finałową ukończyła na wysokim, siódmym miejscu. W zawodach startowali również Bartłomiej Hynek (523 punkty – 16 miejsce) oraz Maciej Hamielec (521 pkt – 17 miejsce).