Kolejne laptopy trafiły do szkół średnich

Wczoraj w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku odbyło się oficjalne przekazanie 46 laptopów dla szkól branżowych i techników powiatu brzeskiego. Sprzęt o wartości przekraczającej 150 tys. złotych na ręce starosty brzeskiego Andrzeja Potępy przekazała Marszałek Województwa Małopolskiego Marta Malec-Lech.

Zakup został zrealizowany w ramach projektu “Modernizacja Kształcenia zawodowego w Małopolsce II” (Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego), a koszt jednego laptopa wynosi 3300 złotych. Komputery trafią do uczniów uczęszczających do: Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku, Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku, Zespołu Szkół w Szczurowej, Zespołu Szkół w Czchowie oraz Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze. Podczas spotkania dyrektorzy szkół otrzymali z rąk pani Marszałek oficjalne protokoły przekazania.

Sprzęt jak na razie będzie stanowił dodatkowe wsparcie podczas zajęć zdalnych, a następnie trafi do specjalistycznych pracowni edukacyjnych rozwijających umiejętności praktyczne naszych uczniów.grupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.