MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Brzesko Świetlną Stolicą Małopolski

Brzesko po raz drugi z rzędu zostało Świetlną Stolicą Małopolski w konkursie „Świeć się z Energą” organizowanym przez spółkę Energa Grupa Polska. Wyniki głosowania po raz kolejny dowiodły, że mieszkańcy gminy Brzesko potrafią się zmobilizować i zintegrować w działaniach wspierających pożyteczne inicjatywy. Zwycięstwo w pierwszym etapie konkursu niesie za sobą wymierne korzyści – nagrodą jest 10 tysięcy złotych na zakup sprzętu AGD, który trafi do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Ta kwota może wzrosnąć czterokrotnie. Zaczyna się właśnie drugi, ogólnopolski etap konkursu, w którym o główną stawkę – 40 000 złotych – rywalizować będzie 16 miast.

„Bardzo dziękuje wszystkim, którzy oddali głosy w konkursie. Dzięki wam w ramach nagrody najbardziej potrzebujący otrzymają sprzęt AGD wartości 10 000 zł. Cieszę się, że doceniacie działania, którymi staraliśmy się w ponurym okresie pandemii podkreślić wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku” – napisał na facebook’u burmistrz Tomasz Latocha.

Za sprawą głosów oddanych przez mieszkańców Brzesko już teraz jest najlepsze w Małopolsce, a w pokonanym polu została między innymi sąsiednia Bochnia, ale i takie miasta jak Kraków, Nowy Sącz, Tarnów i Zakopane.  Podobnie było w zeszłym roku, kiedy nasze miasto po raz pierwszy ogłoszono Świetlną Stolicą Małopolski.

Już ruszył drugi, ogólnopolski etap konkursu. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Brzeska i sympatyków tego miasta do udziału w głosowaniu. Zostańmy Świetlną Stolicą Polski, a skorzystają na tym będące w trudnej sytuacji rodziny, którym w ten sposób sprawimy wspaniały prezent.

Głosować można codziennie do 25 stycznia br. bez niewygodnego zakładania kont i logowania. Trwa to pięć sekund i nic nie kosztuje, a może pomóc wielu osobom.

Głosowanie pod linkiem: https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/malopolskie/brzesko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.