MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

ŚMIERTELNY WYPADEK NA JANA PAWŁA II W TARNOWIE

Z niewyjaśnionych jak na razie przyczyn, w piątek po południu na ulicy Jana Pawła II w Tarnowie, zginęła 63-letnia mieszkanka naszego miasta. Droga krajowa w miejscu wypadku w kierunku południowym była całkowicie zablokowana do godziny 18. Apel do kierowców, którzy byli świadkami tego tragicznego wypadku i posiadają rejestratory, które zarejestrowały to zdarzenie drogowe oraz chwile je poprzedzające o przekazanie zapisu z tych kamer na adres internetowy tarnowskiej Policji.

Po godzinie 14:15 dyżurny tarnowskiej komendy otrzymał powiadomienia o wypadku drogowym, do jakiego doszło na ul. Jana Pawła II w Tarnowie. Jest to ciąg drogi krajowej nr 73 w kierunku południowym. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe pogotowia, straży pożarnej oraz policjanci ruchu drogowego tarnowskiej Policji. Ratownicy pomimo podjętej niemalże natychmiast reanimacji nie zdołali przywrócić funkcji życiowych 63-letniej mieszkance Tarnowa, która w wyniku poniesionych obrażeń zmarła na miejscu. Droga w kierunku południowym była całkowicie zablokowana, a policjanci zorganizowali objazdy dla wszystkich pojazdów kierujących się na południe powiatu tarnowskiego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letnia kobieta, jadąc w kierunku północnym ul. Jana Pawła II z niewyjaśnionych, jak na razie przyczyn, zjechała na przeciwległy pas drogi. Jej chevrolet przejechał pas zieleni, przewrócił ustawione tam znaki drogowe, a następnie uderzył w poruszający w kierunku południowym samochód osobowy audi. W audi podróżowały dwie 19-letnie osoby, które nie odniosły poważnych obrażeń. Zniszczone samochody zostały rozrzucone na całej szerokości dwupasmowej drogi prowadzącej w kierunku centrum miasta.

Na miejscu do późnych godzin popołudniowych pracowali policjanci, jak również byli również biegły z zakresu wypadków komunikacyjnych oraz prokurator tarnowskiej prokuratury. Został zebrany materiał dowodowy, który pomoże w ustaleniu przyczyn oraz okoliczności tego tragicznego wypadku.

Tarnowscy policjanci zwracają się z apelem do kierowców, którzy byli świadkami tego tragicznego wypadku i posiadają rejestratory, na których został zapisany moment tego wypadku oraz chwile go poprzedzające o przekazanie zapisu z tych kamer na adres internetowy tarnowskiej Policji kmp@tarnow.policja.gov.plrzecznik@tarnow.policja.gov.pl oraz przekazały informację telefonicznie do prowadzącego sprawę tel. 47 831 1380

__

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *