MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Dorota Karaś – Ambasador Bilansu Kariery

W systemie on-line odbyła się XI Gala „Rozwiń swoją gminę” podsumowująca coroczny konkurs „Ambasador Bilansu Kariery” organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy. W tym roku laureatką tego konkursu została Dorota Karaś, sołtys Sterkowca.

Celem konkursu jest wyłonienie lokalnych liderów z Małopolski, najaktywniej wspierających rozwój kompetencji, kwalifikacji i zainteresowań mieszkańców oraz działających na rzecz upowszechniania usług poradnictwa zawodowego, a także promocja idei uczenia się przez całe życie oraz poradnictwa zawodowego.

Dorota Karaś aktywnie uczestniczy w projektach realizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy, zachęca też innych do udziału w proponowanych przez WUP szkoleniach. Na swoim profilu umieściła kilka autorskich postów, cieszących się dużym zainteresowaniem. To zaangażowanie doceniła kapituła konkursu przyznając pani sołtys tytuł „Ambasadora Bilansu Kariery”. Laureatka po otrzymaniu informacji o przyznanej nagrodzie nie kryła zaskoczenia: – Nie spodziewałam się tego wyróżnienia, jednak przyjmuję je z satysfakcją, że doceniono mnie jako  sołtysa i człowieka. Przyznany mi tytuł traktuję jako motywację do dalszej  działalności na rzecz aktywizacji lokalnego środowiska – mówiła tuż przed rozpoczęciem gali. Więcej na ten temat w najbliższym, grudniowym wydaniu BIM-u.  

__
UG Brzesko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *