ad2
ad2
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

ŻOŁNIERZE POMAGAJĄ BRZESKIEMU SZPITALOWI

Szpital w Brzesku w walce z Covid-19 wspierają mundurowi. Do placówki zostali oddelegowani dwaj żołnierze z Jednostki Wojskowej w Sieradzu i Krakowie, którzy od zeszłego tygodnia pomagają w pracy mobilnego punktu pobrań.
Żołnierze, po przeszkoleniu, przejęli na siebie obsługę mobilnego punkt pobrań. Dzięki ich pomocy, personel szpitala mógł wrócić na swoje dotychczasowe stanowiska przy udzielaniu świadczeń w szpitalu. Za co im serdecznie dziękujemy!
Mobilny Punkt Pobrań mieści się w zielonym namiocie przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym tuż obok lądowiska. Jest czynny przez siedem dni w tygodniu. Dziennie pobierane jest tu około 120 wymazów.
Z badania w kierunku SARS-CoV-2 mogą skorzystać pacjenci kierowani do badania przez lekarza POZ, pacjenci kierowani przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, pracownicy sezonowi, kierowani przez KRUS oraz pacjenci komercyjni.
Warto pamiętać, że w mobilnym punkcie pobierany jest jedynie materiał do badania wykrywającego obecność wirusa SARS-CoV-2. Wyniki badania są dostępne na Internetowym Koncie Pacjenta.
Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania mobilnego punktu pobrań dostępne są na stronie szpitala

__

Szpital Brzesko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.