MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Dzień Pracownika Socjalnego

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha spotkał się z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, aby w imieniu władz samorządowych, a przede wszystkim mieszkańców gminy złożyć im serdeczne podziękowania za ich dotychczasowy trud i pracę w obszarze pomocy oraz integracji społecznej. Okazja ku temu jest szczególna, bowiem w sobotę obchodzony był Dzień Pracownika Socjalnego.  

Burmistrz spotkał się z pracownikami MOPS-u dzisiaj, jednak podziękowania przekazał im już w sobotę, 21 listopada, na swoim facebook’owym profilu. „Tylko osoby o wyjątkowej wrażliwości, dobroci i empatii są w stanie pracować w tym często niezauważalnym obszarze, który zwłaszcza w obliczu pandemii ma swój drugi wymiar. Składam wszystkim pracownikom służb społecznych, w szczególności pracownikom socjalnym serdeczne wyrazy uznania i podziękowania za zaangażowanie, wysiłek i trud w pracy wnoszonej na rzecz tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Życzę wytrwałości w trudnej i odpowiedzialnej pracy. Dziękuję.” – napisał Tomasz Latocha.

Pracownicy MOPS-u świętowanie muszą odłożyć na bliżej nikomu nieznaną przyszłość. Szczególnie teraz mają mnóstwo pracy, a pandemia powoduje, że nowych zadań stale im przybywa. Właśnie rozpoczęli wdrażanie programu wspierającego seniorów. Szerzej na ten temat w informacji obok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *