Cegiełka dla Marcelka

Harleyowcy zrzeszeni w klubie HDK Moto Jadowniki nie od dziś znani są z wielu charytatywnych inicjatyw. Właśnie poinformowali, że już drukowany jest specjalny kalendarz „Cegiełka dla Marcelka”. Dochód z jego sprzedaży przeznaczony zostanie na leczenie małego mieszkańca tej miejscowości Marcela Kubali, którego rodzina bardzo liczy na tę pomoc. Warunki kolportażu i sprzedaży kalendarza zostaną ogłoszone na faceboo’owym profilu klubu. Akcję promuje też brzeski samorząd, z którym  motocykliści z Jadownik współpracują.

– Z harleyowcami z Jadownik łączą nas bardzo dobre relacje. Chętnie wspieramy każdą ich inicjatywę. Pomagamy im  na przykład w organizacji tradycyjnych pikników na Bocheńcu. Są to wydarzenia, podczas których wspólnie promujemy honorowe krwiodawstwo. Kładziemy też nacisk na stosowanie się do zasad bezpiecznego poruszania się na drogach. Moto Jadowniki po raz kolejny udowadniają, że mają serca pełne empatii i serdeczności, którą dzielą się z innymi – podsumowuje tę najnowszą inicjatywę Tomasz Latocha.
Pracownicy Urzędu Miejskiego zawsze angażują się w organizację pikników z okazji rozpoczęcia i zakończenia sezonu motocyklowego na Bocheńcu. Każdemu z tych pikników towarzyszy charytatywna akcja na rzecz pomocy dzieciom z poważnymi problemami zdrowotnymi.grupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *