ad2
ad2
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Awans Komendanta Powiatowego bryg. Piotra Słowiaka na zastępcę małopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP

24 czerwca 2020 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji awansu komendanta powiatowego Pana bryg. mgr inż. Piotra Słowiaka który został powołany na zastępcę małopolskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

bryg. mgr inż. Piotr Słowiak służbę rozpoczął w komendzie powiatowej PSP w Brzesku 02 września 1996 roku. Jest absolwentem SA PSP w Krakowie i SGSP w Warszawie. Podczas służby zajmował kolejno stanowiska: dowódca zastępu, dowódca sekcji, dyżurny operacyjny, starszy specjalista, zastępca komendanta powiatowego oraz stanowisko Komendanta Powiatowego.

Podczas uroczystej zbiórki pracownicy komendy powiatowej wraz z obecną zmianą służbową podziękowali odchodzącemu komendantowi powiatowemu za dotychczasową współprace, oraz złożyli gratulacje z okazji awansu na stanowisko zastępcy małopolskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz życzenia dalszych sukcesów w dalszej służbie. Do życzeń dołączono pamiątkowe upominki.

Link do KW PSP w Krakowie: https://www.straz.krakow.pl/aktualnosc/powitanie-zastepcow-malopolksiego-komendanta-wojewodzkiego-psp

Tym samym z dniem 24 czerwca 2020 r. funkcję pełniącego obowiązki komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku objął bryg. mgr inż. Janusz Potera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.