MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Szczurowa: Setne urodziny Pani Genowefy Krupy

14 maja mieszkanka  gminy Szczurowa, Pani Genowefa Krupa obchodziła wspaniały jubileusz setnych urodzin. Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Zbigniew Moskal – Wójt Gminy Szczurowa, który, w imieniu wszystkich mieszkańców  gminy, złożył jej najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz wielu kolejnych lat życia w najlepszym zdrowiu. Wraz z życzeniami czcigodna Jubilatka otrzymała bukiet stu róż oraz książkę o życiu św. Jana Pawła II. Wójt przekazał Pani Genowefie również listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów Mateusz Morawiecki oraz Wojewody Małopolskiego Piotr Ćwik.

Pani Genowefa Krupa urodziła się 14 maja 1920 roku. Od roku 1951 mieszka w Strzelcach Wielkich, gdzie przeprowadziła się po zawarciu związku małżeńskiego. Mąż Pani Genowefy, Wojciech, zmarł w wieku 38 lat. Przedwczesna strata najbliższej osoby spowodowała, że w tamtych trudnych czasach obowiązek wychowania i utrzymania czwórki dzieci spoczął wyłącznie na niej. Pomimo wielu niełatwych doświadczeń, Pani Genowefa Krupa nadal cieszy się zdrowiem i witalnością. Recepty na długowieczność nie podaje, ale z pewnością ma ona związek z jej radością życia oraz życzliwością dla ludzi.

Serdeczne życzenia i odwiedziny wywołały wiele radości i wzruszenia u Jubilatki, która z rozrzewnieniem wspominała czasy młodości i opowiadała o swoich bogatych doświadczeniach życiowych.

Najserdeczniejsze gratulacje i życzenia wielu, wielu lat w najlepszym zdrowiu i miłości ze strony najbliższych.

__

UG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.