MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Ponad milion pobrań aplikacji mobilnej PGNiG

Liczba pobrań aplikacji mobilnej PGNiG Obrót Detaliczny na smartfony i tablety przekroczyła milion. Coraz więcej użytkowników korzysta z niej praktycznie codziennie – najczęściej do odczytu stanu liczników i płatności on-line za dostarczone gaz i energię elektryczną. Obok platformy eBOK, to kolejny kanał komunikacji cyfrowej PGNiG, który zdobył duże uznanie Klientów Spółki.

Od momentu udostępnienia aplikacji Klientom PGNiG, niezmiennie znajduje się ona w TOP3 najchętniej pobieranych programów w sklepie Google Play w kategorii Dom oraz w TOP20 kategorii Biznes w AppStore.

– Cieszy nas, że zdalne kanały obsługi, takie jak aplikacja mobilna, spotykają się z  dużym  i wciąż rosnącym, zainteresowaniem naszych Klientów. Na naszych oczach dokonuje się prawdziwa rewolucja w relacjach klient-przedsiębiorca, a przejście z tradycyjnych form kontaktu do świata w pełni cyfrowego jest szybsze niż jeszcze niedawno prognozowano – mówi Jerzy Kwieciński, prezes zarządu PGNiG SA.

 

– Nasza aplikacja mobilna  pozwala na bieżącą kontrolę zużycia gazu czy prądu, zmianę umowy a także zapoznanie się z nowymi usługami oferowanymi przez PGNiG. Skala pobrań aplikacji jasno wskazuje, że podjęte przez nas kroki w kierunku maksymalnej cyfryzacji usług były potrzebne i oczekiwane przez Klientów – mówi Henryk Mucha, prezes PGNiG Obrót Detaliczny.

 

PGNiG chce być jak najbliżej swoich Klientów, dlatego zachęca do korzystania z nowoczesnych, bezpiecznych i wygodnych rozwiązań cyfrowych, takich jak aplikacja mobilna czy elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK).

Aplikacja mobilna to:

  • Wygoda – czyli nieograniczony dostęp do konta z każdego miejsca na świecie
    o dowolnej porze.
  • Bezpieczeństwo.
  • Oszczędność czasu – nie ma potrzeby wizyty w  Biurze Obsługi Klienta.
  • Pełna kontrola nad wydatkami – każdy wie, ile zużywa i ile płaci.
  • Dbałość o środowisko – można przejść na EKOfakturę i zrezygnować z papierowych rachunków.

Spółka przywiązuje dużą wagę do opinii Klientów, dlatego cyklicznie prowadzi badania satysfakcji. To wymierna ocena zarówno oferowanych produktów, jak i jakości obsługi. Z ostatniego badania satysfakcji wynika, że 84 proc. Klientów jest zadowolonych z korzystania z platformy eBOK. Aż 92 proc. Klientów uznało, że załatwienie sprawy poprzez eBOK było dla nich łatwe.

Przypominamy, że do dyspozycji Klientów jest również Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta,  dostępne pod numerem 22 515 15 15, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 19:00. Inną formą kontaktu z naszymi pracownikami jest formularz znajdujący się na stronie ebok.pgnig.pl/kontakt lub e-mail: kontakt@pgnig.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *