MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Kierowca BMW na wysokości węzła autostradowego Brzesko jechał z prędkością 248 km/h,

Kolejny pirat drogowy zatrzymany przez tarnowską grupę SPEED. Tym razem kierowca BMW jechał niemal 250 km/h. Gdy został zatrzymany, okazało się, że wobec niego starosta tarnowski wydał decyzję o cofnięciu uprawnień. Teraz czeka go rozprawa sądowa.

I tym razem policjanci tarnowskiej grupy SPEED zatrzymali szalonego kierowcę, który na tarnowskim odcinku autostrady przekroczył dozwoloną prędkość. Kierowca BMW na wysokości węzła autostradowego Brzesko jechał z prędkością 248 km/h, tym samym dopuścił się wykroczenia przekroczenia prędkości o 108 km/h. Podczas sprawdzenia kierującego, okazało się, że w 2018 roku została wydana wobec niego decyzja administracyjna o cofnięciu uprawnień. Kierowca to 58-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który podczas kontroli przedstawił prawo jazdy innego państwa. W związku z powyższym przedstawiony dokument został zatrzymany, a policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu rejonowego.

Policjanci grupy SPEED stanowczo i zdecydowanie będą reagować na lekceważące i nieodpowiedzialne zachowania na drodze, a każdy przejaw agresji i braku poszanowania obowiązujących przepisów – surowo karany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.