MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Otwarcie sezonu motocyklowego na Bocheńcu

28 kwietnia Klub Honorowych Dawców Krwi „MotoJadowniki” oraz Urząd Miejski w Brzesku już po raz ósmy zapraszają na otwarcie sezonu motocyklowego. Mottem przewodnim imprezy będzie pomoc chorej Oliwce oraz akcja pobierania krwi. Otwarcie motocyklowego sezonu odbędzie się na wzgórzu Bocheniec w Jadownikach.

O godzinie 11.00 motocykliści zbiorą się pod kościołem św. Anny na wzgórzu Bocheniec, o godzinie 12.00 rozpocznie się msza połączona z błogosławieństwem kierowców i pojazdów. Od godziny 12.00 do 17.00 czynny będzie punkt krwiodawstwa oraz stoisko, na którym będzie można kupić losy loterii fantowej, główną wygraną jest skuter oraz wiele innych cennych nagród. Dzieci będą mogły za darmo skorzystać z zabawowych urządzeń, skosztować będzie można regionalnych potraw, organizatorzy przygotowali także dwa muzyczne koncerty.

Członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi „MotoJadowniki” są organizatorami wielu charytatywnych akcji, pomagają podopiecznym Domu Dziecka w Jasieniu, wspierają imprezy dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka, czy Mikołajków. Klub HDK „MotoJadowniki” od kilku lat współpracuje z fundacją Auxilium kwestując i zbierając pieniądze na pomoc podopiecznym fundacji. Motocykliści i ich przyjaciele są rekordzistami pod względem ilości oddanej krwi, „daru życia”.

Zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnego spotkania i pomocy potrzebującym

__

UG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *