Mieszkanki gminy Szczurowa skorzystały z bezpłatnego badania cytologicznego w ramach Programu Profilaktyki Raka Szyjki Macicy

Szanowni Państwo,
W ubiegły poniedziałek z okazji Dnia Kobiet do naszej gminy przyjechał cytobus, w którym Panie mogły wykonać bezpłatne badanie cytologiczne w ramach Programu Profilaktyki Raka Szyjki Macicy prowadzonego przez Ministerstwo Zdrowia. Z badania skorzystało 43 mieszkanki naszej gminy. Bardzo się cieszę, że nasze Panie dbają nie tylko o swoje piękno, ale również o własne zdrowie.
Bardzo serdecznie dziękuję Pani Minister Józefie Szczurek- Żelazko oraz Strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Górce za pomoc w organizacji wydarzenia.
Zbigniew Moskal
Wójt Gminy Szczurowa


Slider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *