MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Jak bezpiecznie poruszać się po drodze – policjanci rozmawiali z przedszkolakami

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego brzeskiej jednostki spotkali się z przedszkolakami, aby przypomnieć im zasady bezpieczeństwa na drodze. Dzieci z radością i zaciekawieniem przysłuchiwały się radom, które padały z ust mundurowych.

Maluchy zawsze z entuzjazmem witają policjantów, którzy w trosce o ich bezpieczeństwo, podczas spotkań z nimi przypominają jak należy się zachować w przedszkolu, na placu zabaw czy drodze, aby nic złego im się nie przytrafiło. Dzisiaj, 15 marca 2019r. również na twarzach dzieci zagościł uśmiech, kiedy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zawitali w Publicznym Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. S. Faustyny w Brzesku.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały mundurowych, którzy opowiadali o zachowaniu na drodze przypominając im podstawowe zasady bezpieczeństwa a w szczególności przypominając o obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Każdy przedszkolak, aby o tym pamiętał otrzymał od policjantów kamizelkę odblaskową ze specjalnym nadrukiem policyjnej maskotki.

Nie zabrakło również informacji ze strony policjantów o tym, jak należy się zachować w kontakcie z osobą nieznajomą i gdzie zwrócić się o pomoc. Podczas spotkania najmłodsi z zaciekawieniem dopytywali funkcjonariuszy o ich pracę, oglądając przy tym wyposażenie do służby. Z ogromnym entuzjazmem przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu zadając swoim gościom pytania a na zakończenie wizyty zrobiły sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Galeria zdjęć

__

KPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.