MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Szczurowa: Spotkanie z doradcą zawodowym Wojewódzkiego Urzędu Pracy

27 lutego w godz. 12-17 w Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej odbędzie się spotkanie z doradcą zawodowym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Jeśli chcesz nauczyć się języka, skończyć kurs prawa jazdy, zdobyć nowe umiejętności, przyjdź na spotkanie! Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekty „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa”. Dzięki nim uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny.
Kto może otrzymać dofinansowanie szkolenia lub kursu?
  • Musisz być dorosły (nie ma górnej granicy wieku) i pracować
  • Musisz też być związany z Małopolską- mieszkać tu, uczyć się lub pracować
  • Dodatkowo, jeśli masz mniej niż 50 lat, musisz mieć wykształcenie maksymalnie średnie (maksymalnie liceum lub technikum)
Na co możesz otrzymać dofinansowanie?
  • Na szkolenia ogólne w projekcie „Kierunek Kariera”: językowe, komputerowe, prawo jazdy kategorii A, B, C, C+E 
  • Na szkolenia zawodowe w projekcie „Kierunek Kariera Zawodowa”: kwalifikacyjne kursy zawodowe, kursy umiejętności zawodowych, kursy umożliwiające uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych, szkolenia prowadzące do uzyskania uprawnień do wykonywania zawodów regulowanych, język obcy zawodowy, prawo jazdy zawodowe kat. C, C+E, D,T wraz z kwalifikacją, studia podyplomowe.
Na spotkaniu z doradcą porozmawiasz o swojej dotychczasowej karierze zawodowej i możliwościach jej rozwoju. Razem sporządzicie Bilans Twojej Kariery.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny wcześniej zgłosić się poprzez stronę: https://kierunek.pociagdokariery.pl w zakładce „Zgłoś się”. 
Serdecznie zapraszamy! Nie przegap szansy własnego rozwoju!
__
UG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.