MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Dla Klaudii, Krzyśka i Krystiana

20 stycznia w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku miał miejsce koncert charytatywny, który już po raz drugi organizowany był przez Klub Honorowych Dawców Krwi Motojadowniki na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium. Tym razem charytatywnie zagrali grupa Con Amore z obdarzoną nieprzeciętnym głosem, uroczą wokalistką Darią Reczek oraz niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej Mateusz Ziółko, przy akompaniamencie Arka Żureckiego.

Oprócz doznań artystycznych, które organizatorzy starali się zapewnić uczestnikom, głównym celem koncertu była zbiórka funduszy na rehabilitację i leczenie trójki podopiecznych fundacji – Klaudii Madej, Krzyśka Broszkiewicza oraz Krystiana Bernera. Środki udało się pozyskać z ofiarowanych w trakcie koncertu cegiełek, sprzedaży pysznych dań i ciastek ufundowanych przez restaurację Rzym i cukiernię Królewską oraz licytacji prowadzonych na scenie przez Wojtka Podlesia i Agatę Podłęcką. Zgromadzona publiczność otworzyła nie tylko serca, ale również portfele dając świadectwo słowom Jana Pawła II, iż „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Szczególne słowa podziękowań należą się Elżbiecie i Michałowi Waligórom oraz Teresie i Edmundowi Lesiom. Uczestnicząc w większości licytacji stali się nabywcami, miedzy innymi lotu balonem dla dwóch osób ufundowanego przez firmę Roleski, obrazu namalowanego przez Klaudię Madej oraz narty z autografami kadry polskich skoczków. Z ciekawszych przedmiotów wylicytowanych na scenie znalazła się koszulka z autografem Mika Tysona, która trafiła w ręce  młodej zawodniczki brzeskiego klubu sportowego Magic Boxing Brzesko – Weroniki Podleś.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom koncertu, wykonawcom oraz sponsorom którymi byli Restauracja Rzym, Cukiernia Królewska,  Agencja Reklamy Elektro.

__

Brzesko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.