MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Święty Mikołaj w asyście policjantów odwiedził wychowanków Domu Pomocy Społecznej

Radość i uśmiech gościł na twarzach wychowanków Domu Pomocy Społecznej, których  5 grudnia 2018r. odwiedził specjalny gość. Do placówki w asyście policjantów przybył Święty Mikołaj, który dla wszystkich podopiecznych przygotował wspaniałe prezenty.

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, szczególnie dla dzieci, które z utęsknieniem czekają na Świętego Mikołaja i prezenty. Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, aby spełnić marzenia i podarować odrobinę szczęścia tym, którzy na co dzień borykają się z różnymi problemami wspomogli Świętego Mikołaja i przygotowali prezenty dla wychowanków Domu Pomocy Społecznej prowadzonej przez Siostry Służebniczki NMP w Brzesku. Każdy podopieczny placówki otrzymał od Mikołaja upominek ze słodyczami, zabawkami i maskotkami. Mikołaj na ręce sióstr przekazał także rzeczy codziennego użytku tj. ubrania, kosmetyki, środki czystości. Podczas spotkania z ulubieńcem dzieci nie zabrakło wspólnych zdjęć i uścisków. Radość i uśmiech obdarowanych, którzy codziennie zmagają się z wieloma trudnościami jest najlepszym podziękowaniem dla darczyńców, którzy po raz kolejny pokazali jak ogromne mają serca.

Święty Mikołaj dziękuje wszystkim swoim pomocnikom – policjantom i pracownikom brzeskiej jednostki Policji, którzy wsparli tą inicjatywę.

 

       „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

     nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

                                                                                                                             /Jan Paweł II/

__

KPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *