MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Policjanci podsumowali świąteczny czas na brzeskich drogach

Podczas świątecznych dni na drogach powiatu brzeskiego doszło do jednego wypadku drogowego – w dniu 24 grudnia 2018r. przed godziną 7.00 w Jadownikach kierujący hondą potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 47-letniego mężczyznę. Pieszy niestety poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wezwani byli do 11 kolizji drogowych. W ubiegłym roku odnotowaliśmy 2 wypadki drogowe, a policjanci byli wezwani do 8 kolizji drogowych.

Policjanci zatrzymali 1 nietrzeźwego kierowcę (2017r. – 3), który w dniu  24 grudnia br. przed godziną 15.00 w Brzesku na ul. Starowiejskiej mając 3,5 promila alkoholu w organizmie kierował fordem i uderzył w zaparkowany samochód a następnie w ogrodzenie pobliskiej posesji.

Działania policjantów zabezpieczające okres świąteczny już za nami, ale nadal wielu funkcjonariuszy czuwa nad bezpieczeństwem, aby mieszkańcy i odwiedzający nasz powiat spokojnie i bezpiecznie powitali już niebawem nowy rok. Apelujemy też do kierowców o ostrożną jazdę i zdrowy rozsądek. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od nas samych.

__

KPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *