Strzelce Wielkie dzieciom

Z inicjatywy Sołectwa Strzelce Wielkie oraz Stowarzyszenia Ziemi Strzeleckiej ,,Złoty Kłos”, 8 września w sobotę, odbył się Piknik Rodzinny.
Imprezę rozpoczęła Paulina Duda- Fitness Animator, która przygotowała dla dzieci animacje taneczne oraz gry i zabawy sportowe.
Kolejnym punktem w programie był ,,Pokaz szalonych naukowców” przygotowany przez firmę FAMIGA z Krakowa. Efektowne i bezpieczne eksperymenty fizyczno- chemiczne, poprowadzili animatorzy- alchemicy w białych fartuchach. Warsztaty to mix najbardziej lubianych i zjawiskowych doświadczeń, których celem jest nie tylko zabawa, ale i nauka.
Pokaz doświadczeń nie zakończył jednak tanecznych emocji. Zaraz po nim, na scenę wskoczyła animatorka w stroju klowna, która przygotowała gry i zabawy do melodii z ulubionych bajek.
Na dzieci, które zmęczył taniec, a pokaz naukowców nie zachwycił, czekały dodatkowe atrakcje. Tuż obok dmuchanej zjeżdżalni oraz wypełnionego kulkami suchego basenu, czekał animator- twister. Kapelusze, zwierzaki, ozdoby na głowę i kwiaty z balonów można było dostać, podczas trwania imprezy. Gościem tegorocznego Pikniku był również Minionek, który przechadzał się wśród uczestników robiąc sobie pamiątkowego zdjęcia. I- szy Piknik Rodzinny w Strzelcach Wielkich, zakończyła zabawa taneczna.
__
GCKCziS Szczurowa


Slider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *