Piknik “Żyj Zdrowo – Sportowo”. Zainaugurowano IX Dni Gminy Borzęcin

W czwartek, 16 sierpnia br. Piknikiem “Żyj Zdrowo – Sportowo”, który odbył się na obiekcie Sokoła w Borzęcinie – Borku zainaugurowano IX Dni Gminy Borzęcin. Piknik był nie tylko okazją do sprawdzenia piłkarskich umiejętności drużyn, które zmierzyły się w turnieju trampkarzy, ale również do rozmowy o arkanach uprawiania sportu i zdrowym trybie życia z gośćmi specjalnymi Pikniku: Wojciechem Wojdakiem – wicemistrzem świata i brązowym medalistą Mistrzostw Świata na krótkim basenie w pływaniu oraz Mateuszem Staśko – fizjoterapeutą.

W turnieju rozegrano trzy mecze:

  • Sokół Borzęcin – Sokole Orliki 4:3,
  • Rylovia Rylowa – Sokole Orliki 2:0,
  • Sokół Borzęcin – Rylovia Rylowa 1:0.

Zwycięzcą rozgrywanego w ramach IX Dni Gminy Borzęcin Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy został Sokół Borzęcin, na drugim miejscu uplasowała się Rylovia Rylowa, a na trzecim Sokole Orliki. Najlepszy zawodnikiem Turnieju wybrano Huberta Pukala, a najlepszym bramkarzem Norberta Kubalę.

Przypomnijmy, że tegoroczne Dni Gminy Borzęcin trwają 11 dni. Przez cały czas w programie mnóstwo atrakcji dla każdego. Zwieńczeniem obchodów jest przypadające na 26 sierpnia XIV Borzęckie Święto Grzyba.Slider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *