XVI Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Narciarstwie Alpejskim

W miniony wtorek mimo srogiego mrozu grupa ponad 150 uczniów wraz z opiekunami wyruszyła 3 autokarami do miejscowości Kluszkowce „Czorsztyn–ski” na Mistrzostwa Gminy i Powiatu Brzeskiego w Narciarstwie Alpejskim.

Dwa zjazdy w slalomie gigancie osobno w kategorii dziewcząt i chłopców pokonywali uczniowie w ramach Igrzysk Dzieci (2005-2006, 2006-2007), Igrzysk Młodzieży Szkolnej (2002-2004) i Licealiady. Do końcowej klasyfikacji brany był pod uwagę łączny czas w dwóch zjazdach.

Uczestnikom zawodów mimo zimna dopisywał dobry humor i dobra zabawa w towarzystwie ciepłej herbaty i ciepłych posiłków. Po zakończeniu każdej kategorii odbyła się dekoracja wręczenia pucharów dla trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii. Nagrodzeni olbrzymimi pucharami zostali również dziewczyna i chłopak, którzy dokonali tego zjazdu w najszybszym czasie. To olbrzymie przedsięwzięcie zostało zrealizowane dzięki Okocimskiemu Klubowi Narciarskiemu, Gminie Brzesko, Starostwu Powiatowemu w Brzesku, którzy wspólnymi siłami umożliwili wszystkim zainteresowanym start w zawodach. Serdeczne podziękowania dla Pana Kazimierza Brzyka – Przewodniczącego Rady Powiatu Brzeskiego za ogromny wkład w przygotowaniu imprezy.

___

PowiatBrzeski.plSlider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *