Rodzice żądają zmiany dyrektora Publicznego Przedszkola w Szczepanowie!

Rodzice dzieci z Publicznego Przedszkola w Szczepanowie żądają od władz gminy natychmiastowej zmiany dyrektora tej placówki Pani Marzeny Babicz. Swój wniosek opierają na tym iż, postępowanie pani Marzeny Babicz od lat budzi kontrowersje i coraz większą niechęć wśród mieszkańców Szczepanowa, którzy przez lata pracy Pani Babicz posyłali dzieci do kierowanej przez nią placówki. Z tego powodu bardzo często powstawały różnego rodzaju nieporozumienia i konflikty zarówno z Radą rodziców jak i rodzicami, z którymi zdaniem, Pani Marzena Babicz wcale się nie liczy.

Czarę goryczy przelało skandaliczne postępowanie Pani Marzeny Babicz na uroczystościach z okazji dnia babci i dziadka która odbyła się 18 stycznia. Dalsze tolerowanie takiego zachowania nie licującego z godnością człowieka z wyższym wykształceniem, pełniącego tak odpowiedzialną funkcję pedagoga, który choćby z tego powodu powinien mieć jakieś obycie, jest niemożliwe do zaakceptowania. Dla Pani Babicz arogancja i pogardliwe traktowanie rodziców nie jest jednorazowym incydentem tylko sposobem postępowanie cechującym jej trudny charakter od wielu lat.

Odnosi się iż, wysoka pozycja w gminie męża Pani Marzeny Babicz, Pana Bogusława Babicza przyczynia się w jakiś sposób, iż Pani Babicz czuje się praktycznie bezkarna i nietykalna.  Pani dyrektor w jeden dzień obiecuje, a w drugi wypiera się wszystkiego, a przecież ma do czynienia z dorosłymi osobami, a nie dziećmi którzy się jej boją!

Urzędnik, który kontaktował się z nami w imieniu Burmistrza Grzegorza Wawryki chciał się spotkać z przewodniczącą Rady Rodziców. Jednak ta gdy chciała przyjść z wszystkimi rodzicami, bowiem przewodnicząca działa w imieniu wszystkich rodziców a nie tylko w swoim, stwierdzili iż to jest nierealne. Dopiero po nagłośnieniu i wywieraniu coraz większego nacisku ze strony rodziców urząd wyznaczył datę spotkania.

Lista zastrzeżeń wobec Pani Babicz jest ogromna i zostanie przedstawiona na owym spotkaniu z Panem Burmistrzem 15 lutego o godzinie 16:00 w Domu Pielgrzyma w Szczepanowie, na które zapraszamy wszystkich chętnych! Tych, którzy maja coś do powiedzenia na temat Pani Babicz i tych mniej zainteresowanych. Jest to spotkanie otwarte na które może przyjść każdy kto tylko ma taką chęć.

Z góry dziękujemy za przybycie i wsparcie!!!

 

__

Rodzicegrupa poszukiwawcza2


One thought on “Rodzice żądają zmiany dyrektora Publicznego Przedszkola w Szczepanowie!

  1. Uwaga…
    Na forum Brzesko juz zlikwidowali strone z komentarzami o pani dyrektor.
    Dziwne ze dzis nie działa
    Były tam same oceny negatywne o tej pani i całej klice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *