Podziękowania dla policjantów od obywatela

Chciałbym serdecznie podziękować funkcjonariuszom Policji z Brzeska oraz  Szczurowej za pomoc w skutecznym rozwiązaniu sprawy dotyczącej oszustwa przy sprzedaży węgla.

Te wyżej wymienione służby  bardzo szybko podjęły akcję , która  doprowadziła  do odzyskania utraconych przeze mnie pieniędzy.

Dlatego z tego miejsca chciałbym powiedzieć  szczere “Dziękuję”.

W ubiegłym roku zakupiłem  od przewoźników 2  tony  900 kg  węgla ,w  atrakcyjnej cenie 600zł/t , za całość zapłaciłem  1800zł , lecz  ilość przywiezionego węgla wydała mi się mniejsza , co do zamówionej ilości , dlatego też postanowiłem poświęcić swój czas i upewnić  się ile tak naprawdę mi  go przywieziono . Po zważeniu okazało się , że zamiast dwie tony dziewięćset , było tylko półtorej tony .

Próbowałem skontaktować się wtedy ze sprzedawcą , ale nikt nie odbierał , a po kilku dniach numer został zlikwidowany . Postanowiłem więc  zgłosić  tę sprawę na policję , podając  numer rejestracyjny pojazdu  .

Policja w Szczurowej całą akcję  przeprowadziła  bardzo skutecznie , w wyniku czego otrzymałem zwrot pieniędzy za brakujący węgiel .

Chciałbym bardzo podziękować  Policji z Brzeska i Szczurowej za udzieloną mi pomoc

___

Pan Jan

Capuccino.eugrupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *