Spotkanie opłatkowe brzeskich policjantów

Życzenia i ciepłe słowa, tradycyjne dzielenie się opłatkiem przy dźwiękach kolęd – w takim szczególnym nastroju przebiegło spotkanie opłatkowe zorganizowane w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to okres spotkań, składania życzeń oraz łamania się opłatkiem. Taki wyjątkowy klimat tych świąt dało się dzisiaj (20.12) odczuć w murach brzeskiej jednostki, gdzie odbyło się wigilijne spotkanie opłatkowe dla policjantów i pracowników cywilnych. Zebranych powitał insp. Mirosław Moryl, Komendant Powiatowy Policji w Brzesku, który życzył wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym oraz ich rodzinom zdrowych, bezpiecznych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Coroczne spotkania opłatkowe to już tradycja w brzeskiej jednostce, to nie tylko okazja do złożenia sobie świątecznych życzeń, ale także do podziękowań za cały rok wspólnej pracy

Spotkanie uświetnił swoją obecnością Diecezjalny Duszpasterz Policji prof. dr hab. Stanisław Sojka, który również złożył wszystkim najlepsze życzenia świąteczne, a następnie poświęcił opłatki, którymi zebrani połamali się składając sobie wzajemnie życzenia.

__

KPPgrupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *