100 tysięcy głosów dla Wojtka!

Duma brzeskiego sportu Wojtek Wojdak został nominowany w Plebiscycie Przeglądu Sportowego. To najbardziej prestiżowy w Polsce konkurs w którym wybieramy sportowca roku  – forma uznania i wynagrodzenia za tysiące godzin ciężkiej harówy na treningach.

Już sama nominacja jest niezwykłym osiągnięciem i nobilitacją. Możemy pomóc Wojtkowi zwyciężyć w konkursie! Jeszcze do 5 stycznia możemy oddawać głos (jeden co 24 godziny!) aby uhonorować naszego najwybitniejszego sportowca.  Tytuł Sportowca Roku otrzymało już wielu wybitnych przedstawicieli naszego kraju, startujących i osiągających wybitne wyniki w różnych dyscyplinach. Takich nazwisk jak Justyna Kowalczyk ,  Otylia Jędrzejczak czy Adam Małysz nie trzeba nikomu przedstawiać, to absolutna elita polskiego sportu i klasa sama w sobie. Pojawienie się Wojtka w tak nobliwym gronie jest niezwykle ważnym wydarzeniem nie tylko dla niego, lecz dla całej naszej społeczności. Dostanie się przez naszego pływaka nawet do finałowej dziesiątki przeglądu byłoby poważną reklamą dla całego Brzeska.

Zatem głosujmy na Wojtka i zachęcajmy do tego każdego kogo tylko możemy. To nic nie kosztuje, a każdy głos się liczy! Głosy zostawiamy pod tym linkiem

Wojtek jest wielki, pokażmy że my też jesteśmy całkiem dobrzy i potrafimy się sprężyć. Zorganizujmy Wojtkowi 100 tysięcy głosów!!

___

zdj. MSiT

Brzesko.info.pl

 Slider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *