PGT Cup 1v1 z pulą 1000 zł i 512 slotami! + Wywiad z KXN

PGT CUP 1v1 z pula 1000 zł i 512 slotami! 
Już od piątku (17.11.2017) fani rozgrywek indywidualnych mają możliwość zgłaszania się do rekordowego turnieju w Polsce pod względem ilości slotów (512 slotów). Na zwycięzce oprócz zgarnięcia tytułu mistrzowskiego, będą czekały również nagrody o wysokości 530 zł. Spotkania rozpoczną się już 8 grudnia i potrwają do 9 grudnia. Zawodnicy będą rywalizowali w formacie Single Elimination BO1. Udział w turnieju jest całkowicie DARMOWY! Aby wziąć udział w PGT Cup 1vs1, należy kliknąć w ten [przycisk]

PULA NAGRÓD: 1000zł
1. Myszka Steelseries Rival 110 + podkładka SSQCK+ 300zł – łącznie 530zł
2. Podkładka SSQCK+ + 200zł – łącznie 270zł
3. Podkładka SSQCK+ + 130zł – łącznie 200zł

 

Wywiad z Krzystofem “KXN” Szymczakiem
Krzysztof jest założycielem organizacji PGT Gaming. Stworzył od podstaw organizacje i ekipę
z, którą podbija Polską scenę e-sportową.

S.Z. Dlaczego akurat turniej 1v1, a nie standardowy 5v5?

KXN. Organizowałem osobiście i pod marką PGT już wiele turniejów 5v5. Zależało nam na tym, aby wyjść z czymś originalnym, większym czego nie wykonał nikt dotąd dlatego rzuciliśmy się na głęboką wodę. Mieliśmy już turniej na 128 slotów, później 256 który zorganizowaliśmy w czasie 4 godzin, a teraz ruszamy z turniejem dla 512 uczestników. Nasz cel był taki, aby jak najwiecej osób mogło spróbować swoich sił i nie musieli za coś takiego płacić, ważne żeby każdy sie dobrze bawił a także przetestował umiejętności.

S.Z. Czy pula nagród może się zmienić?

KXN. Tak, pracujemy nad pulą nagród. Aktualnie mamy 1000zł w puli, ale jeżeli pojawią się zmiany to tylko w górę.

S.Z. Kto może zapisać się na turniej?

KXN. Każdy, dosłownie każdy. Możesz być silverem, możesz być profesjonalnym graczem bądź amatorem. U nas dla każdego droga jest otwarta:)

S.Z. Turniej będzie komentowany?

KXN.  Tak, główny stream pojawi się na kanale KXN na youtube, na którym streamuje, możliwe że pojawią się inne streamy w równoczesnym czasie.

S.Z. Ponad 500 slotów w turnieju to dość sporo. Czy planujecie już kolejne edycje z większą ilością slotow?

KXN.  Zamierzamy piąć się tylko wyżej. Nie mogę zdradzić, ale jest to możliwe!

S.Z. Zapisy już trwają jakiś czas. Jaki jest odzew ludzi z twojego punktu widzenia?

KXN.  Po ostatnich 2 edycjach trochę mnie to zaskoczyło, ale słyszałem tylko pozytywy pod względem dobrej organizacji, szybkości wykonania turnieju bo pierwszy zakonczył się w 2.5 godziny a na 256 slotów wystarczyły nam tak naprawde niecałe 4 godziny, naszym atutem jest doskonały zespół i zaplanowanie wszystkiego od podstaw. Dostaje takze wiele próśb o takie turnieje o graczy, dlatego staramy się dla nich robić zdecydowanie więcej.

S.Z. Jak zachęciłbyś graczy do zapisania się na ten turniej?

KXN. Po pierwsze to dobra zabawa, tak jak wcześniej mówiłem dzięki takiemu turniejowi można sprawdzić swoje umiejętności, poznać nowe osoby do gry. U nas zawsze panuje pozytywna atmosfera i myślę, że kazdy który u nas zagra się nie zawiedzie, bo robimy to tak naprawde dla społeczności : ) Nie mamy z tego żadnych zysków także dołączcie do nas!

Na turniej również zapraszamy my. E-sport Capuccino.eu!Slider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *