Dobro wraca #ŚwiątecznaPakaDlaZwierzaka – Udostępnij

Dwóch, zwariowanych mieszkańców powiatu brzeskiego postanowiło zrobić prezent mikołajkowy zwierzakom z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (KTOZ) . Marek i Roman , bo to o nich mowa zorganizowali zbiórkę karmy dla zwierząt właśnie dla tego schroniska . Zbiórka odbywa się min. na terenach gmin Borzęcin i Szczurowa. W poprzednim roku to właśnie Marek zainicjował taką szczytną akcję. Zebrał On wtedy około 50 kg karmy. W tym roku do akcji przystąpił też Roman , który pomógł w jej wypromowaniu , co przyniosło swoje rezultaty . Już w niecałe 6 dni zebrali Oni aż 100 kg karmy , a do końca akcji zostało jeszcze 19 dni . Czy osiągną swój cel i zbiorą 500 kg ? 

Dla nich jest to duży szok , bowiem nie spodziewali się , aż tak pozytywnego podejścia ludzi do całej tej sprawy . Dzięki zbiórce, będą mogli dać choć trochę szczęścia tym zwierzakom .

Wiemy , że ta akcja nie będzie jednorazowa , chłopcy już zapowiadają ,że będą starali się powtarzać je cyklicznie , a może nawet częściej niż raz w roku . Miejmy taką nadzieję i potraktujmy tę sprawę ,jako prezent świąteczny dla każdej ze stron .Oby z roku na rok było więcej takich młodych i chętnych do pomocy ludzi.

Lista sklepów wspierająca akcje:

1) Euro Sklep Borzęcin
2) Groszek w Przyborowie
3) Groszek w Łękach
4)Groszek w Bielczy
5)Centrum Delikatesy Szczurowa
6)Sklep Lewiatan w Szczurowej
7)Delikatesy Cezar w Borzęcinie
8-22)Wszystkie Sklepy Spółdzielni Produkcyjno-Handlowej w Szczurowej

Organizatorzy : Marek Mika oraz Roman Kapuściński #ŚwiątecznaPakaDlaZwierzakaSlider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *