Brzesko- ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PŁYWALNI

W miniony czwartek w krytej pływalni BOSiR w Brzesku odbyły się XV Zawody Pływackie z okazji Św. Niepodległości. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał dyrektor BOSiR Marek Dadej.

Czwartkowe popołudnie było świętem miłośników pływania, na mecie zawodów stanęło ponad 80 pływaków. Uczestnikami zawodów w przeważającej liczbie były dzieci ze szkół podstawowych. Organizatorami zawodów byli Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku oraz Urząd Miejski.

Cieszymy się z faktu, że tak duża liczba dzieci zgłosiła się do udziału w zawodach, gdyż w szczególności zawody są organizowane właśnie dla nich. Za to należą się szczególne podziękowania dla rodziców, którzy poświęcają się dla rozwoju swoich dzieci po przez pływanie, uczestnictwo w zajęciach sekcji pływackiej BOSiR oraz udział w zawodach sportowych – mówi dyrektor BOSiR, Marek Dadej.

Zawodnicy tradycyjnie startowali w dwóch stylach pływackich – dowolnym i klasycznym na dystansie 25 lub 50 metrów w zależności od wieku. Sędzią głównym zawodów był Michał Kacer. Najmłodszymi uczestnikami zawodów pływackich okazali się Emilia Gicala oraz Jasiu Skoczek. Dekoracji zwycięzców XV Zawodów Pływackich z okazji Święta Niepodległości dokonał dyrektor BOSiR Marek Dadej oraz burmistrz. Wyniki zawodów na http://sportbrzeski.pl/wp-content/plugins/download-attachments/includes/download.php?id=3121

Organizatorzy gratulują zwycięzcom i dziękują za udział w zawodach. Podziękowania kierują także do partnerów turnieju – gminy Brzesko, firmy Oknolux, centrum stolarki budowlanej, punktu sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu z siedzibą w Brzesku przy ul. Głowackiego 13. Sponsorami imprezy były także sklep Cukiereczek z siedzibą w Brzesku przy ul. Rynek 17, firma BRB Nieruchomości oraz XTremeFitness Brzesko.

___

Brzesko.plSlider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *