Gratulacje dla Alicji Regi

26 listopada 2017 roku na eurowizyjnej scenie w Tbilisi stanie młoda i utalentowana mieszkanka Powiatu Brzeskiego – Alicja Rega. Na początku października tego roku w Warszawie odbyły się krajowe eliminacje do międzynarodowego Finału Konkursu Piosenki Eurowizji Junior. Jurorzy oraz widzowie zdecydowali, że w Gruzji reprezentować nas będzie Alicja Rega z piosenką „Mój Dom”, do której słowa napisał i muzykę skomponował Marek Kościkiewicz – znany polski muzyk i producent muzyczny, założyciel zespołu De Mono.

O sukcesie Alicji pisały media w całej Polsce. Dziewczynka z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych nastolatek. Jej zwycięstwo oraz zaszczyt reprezentowania Polski na scenie europejskiej to z pewnością ogromne wyzwanie, ale i najlepsza nagroda za wiele lat ciężkiej pracy i determinacji w spełnianiu swoich marzeń i realizowaniu pasji artystycznej.

Z utalentowaną wokalistką spotkał się także Starosta Brzeski Andrzej Potępa. Podczas XXVI Sesji Rady Powiatu Brzeskiego Radni oraz zebrani goście mogli obejrzeć specjalnie przygotowaną krótką prezentację podsumowującą krajowe eliminacje Eurowizji Junior 2017 oraz zwycięski występ nastolatki. Starosta Brzeski, składając serdeczne gratulacje i życzenia, wręczył Alicji symboliczną statuetkę w uznaniu dla jej imponującego sukcesu na skalę ogólnopolską. Było to również wyróżnienie dla jej talentu, a także nagroda za dotychczasowe osiągnięcia artystyczne na krajowych oraz międzynarodowych scenach muzycznych.

powiatbrzeski.plgrupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *