MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Okocim Radler z Limonką ponownie nagrodzony medalem na Chmielakach! Okocim Radler z Limonką ponownie nagrodzony medalem na Chmielakach!

Okocim Radler z Limonką z Browaru Okocim po raz kolejny został nagrodzony srebrnym medalem w Konsumenckim Konkursie Piw na 47. ogólnopolskim święcie chmielarzy i piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie 2017”. Okocimski radler zdobył nagrodę w kategorii „Napojów na bazie piwa typu Radler/Shandy”.

 Konsumencki Konkurs Piw, jeden z największych i najstarszych w Polsce w tej branży, został rozstrzygnięty 20 sierpnia 2017 r. podczas Chmielaków Krasnostawskich. Konkurs jest  tym bardziej ważny dla browarów i piwowarów, że piwa oceniane są przez konsumentów stanowiących większość składu jury.

– Jesteśmy dumni, że kolejny rok z rzędu konsumenci wybrali nasz produkt jako jeden z najlepszych. Ich uznanie potwierdza, że to co robimy ma sens.  Jako piwowar jestem szczęściarzem, bo praca to moja pasja.  Z radością przyjmujemy kolejny medal, a jednocześnie mobilizujemy się, by utrzymać zaufanie i zadowolenie miłośników naszego piwa – mówi Paweł Zych, piwowar z Browaru Okocim.

Nagrodzony Okocim Radler z Limonką to połączenie piwa jasnego pełnego (45%) i lemoniady o smaku limonki (55%), o zawartości alkoholu na poziomie 2,0%, bez charakterystycznej piwnej goryczki. Doskonale orzeźwia i gasi pragnienie. Najlepiej smakuje schłodzony, podany w szklance lub bezpośrednio z mocno schłodzonej butelki.

Konsumencki Konkurs Piw zadebiutował w 1983 r. W konkursie uwzględniane są najnowsze światowe trendy piwne i rodzime realia rynkowe. W tym roku zgłoszono do niego 311 piw, a nagrody przyznano w 22 z 24 kategorii. Jury oceniało m.in. smak i aromat, barwę, goryczkę, nasycenie oraz pienistość piwa. Jurorzy dokonywali oceny sensorycznej trunków na podstawie specjalnie opracowanego na cele konkursu arkusza.

carlsbergpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.