Okocim Radler z Limonką ponownie nagrodzony medalem na Chmielakach! Okocim Radler z Limonką ponownie nagrodzony medalem na Chmielakach!

Okocim Radler z Limonką z Browaru Okocim po raz kolejny został nagrodzony srebrnym medalem w Konsumenckim Konkursie Piw na 47. ogólnopolskim święcie chmielarzy i piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie 2017”. Okocimski radler zdobył nagrodę w kategorii „Napojów na bazie piwa typu Radler/Shandy”.

 Konsumencki Konkurs Piw, jeden z największych i najstarszych w Polsce w tej branży, został rozstrzygnięty 20 sierpnia 2017 r. podczas Chmielaków Krasnostawskich. Konkurs jest  tym bardziej ważny dla browarów i piwowarów, że piwa oceniane są przez konsumentów stanowiących większość składu jury.

– Jesteśmy dumni, że kolejny rok z rzędu konsumenci wybrali nasz produkt jako jeden z najlepszych. Ich uznanie potwierdza, że to co robimy ma sens.  Jako piwowar jestem szczęściarzem, bo praca to moja pasja.  Z radością przyjmujemy kolejny medal, a jednocześnie mobilizujemy się, by utrzymać zaufanie i zadowolenie miłośników naszego piwa – mówi Paweł Zych, piwowar z Browaru Okocim.

Nagrodzony Okocim Radler z Limonką to połączenie piwa jasnego pełnego (45%) i lemoniady o smaku limonki (55%), o zawartości alkoholu na poziomie 2,0%, bez charakterystycznej piwnej goryczki. Doskonale orzeźwia i gasi pragnienie. Najlepiej smakuje schłodzony, podany w szklance lub bezpośrednio z mocno schłodzonej butelki.

Konsumencki Konkurs Piw zadebiutował w 1983 r. W konkursie uwzględniane są najnowsze światowe trendy piwne i rodzime realia rynkowe. W tym roku zgłoszono do niego 311 piw, a nagrody przyznano w 22 z 24 kategorii. Jury oceniało m.in. smak i aromat, barwę, goryczkę, nasycenie oraz pienistość piwa. Jurorzy dokonywali oceny sensorycznej trunków na podstawie specjalnie opracowanego na cele konkursu arkusza.

carlsbergpolska.plSlider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *