Iwkowa – powitanie lata

Podczas dwudniowego pikniku rodzinnego pn. „Powitanie Lata” jaki odbył się w miniony weekend (24-25 czerwca 2017 r.) na mieszkańców Gminy Iwkowa i okolic czekało wiele atrakcji. Szczególnym powodzeniem cieszył się rajd rowerowy. Ta forma zabawy przyciągnęła wielu uczestników. Wśród licznie przybyłych rowerzystów nie zabrakło całych rodzin, małżeństw, osób starszych i dzieci.

Piknik na “Powitanie lata” w Iwkowej odbywał się nie tylko pod hasłem sportowych rywalizacji. Dla tych, którzy nie interesują się sportem przygotowano szereg ciekawych propozycji kulturalnych. W godzinach popołudniowych można było oglądać m.in. występy młodych artystów z terenu gminy oraz zaprzyjaźnionej gminy partnerskiej Selm w Niemczech. Jako że tematem przewodnim imprezy były sporty rowerowej – nie zabrakło miasteczka rowerowego oraz niezwykle dynamicznych pokazów rowerowych.

Atrakcję rajdu, oprócz sportowych emocji, stanowiła loteria fantowa z główna nagrodą w postaci roweru górskiego.

Gwiazdą wieczoru była Krystyna Giżowska – piosenkarka znana z hitów “Złote obrączki” i “Przeżyłam z tobą tyle lat”.

Mieszkańcy nie ukrywali, że impreza to świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół, a także dobrą weekendową zabawę.

Galeria zdjęć <<<

__

IBgrupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *